Vinterdekk Hankook
 • Vinterdekk Hankook testet totalt 12x
 • Den gjennomsnittlige plasseringen av dekket Hankook i våre tester er vinterdekk 10.333
 • Oversikt over de beste vinterdekk for året 2014 gå til siden Vinterdekk.
 • Hankook Winter i*cept evo W310

  Hankook Winter i*cept evo2 W320

  Hankook Winter i*cept RS W442

  Hankook Winter i*cept RS2 W452


  Vinterdekk Hankook

  Hankook Winter i*cept RS W442

  Zimní pneumatiky Hankook Winter i*cept RS W442 jsou určeny pro městské a kompaktní vozy. Pneumatiky mají nízký valivý odpor, což snižuje spotřebu paliva. Pro bezpečnou jízdu v nepříznivých zimních podmínkách je však na trhu řada lepších zimních pneumatik. V testech se pneumatiky neosvědčily v délce brzdné dráhy ani v ochraně proti aquaplaningu, a proto vždy skončily až na konci tabulky.

  Hankook Ice Bear W300

  Zimní pneumatiky Hankook Ice Bear W300 jsou určeny pro výkonné vozy. Pneumatika zajišťuje komfortní ovladatelnost na suché i mokré vozovce. Hustá síť drážek zabraňuje prokluzování pneumatiky a dělá z Hankook Ice Bear W300 velmi bezpečnou pneumatiku pro jízdu na náledí. Pneumatika však nemá dostatečný záběr na zasněženém povrchu a její brzdná dráha na mokré vozovce také není ideální. Nejedná se vyloženě o nekvalitní pneumatiku, na trhu se však nacházejí kvalitnější produkty.

  Hankook Ice Bear W440

  Zimní pneumatika Hankook Ice Bear W440, která je určená pro špičkové vozy, nabízí vynikající trakci na mokré a zasněžené vozovce. Inovativní směs s vysokým obsahem siliky napomáhá lepší přilnavosti na mokré vozovce a snižuje valivý odpor pneumatiky. Systém drážek účinně odvádí vodu z kontaktní plochy a snižuje tak riziko aquaplaningu. Nepatří mezi absolutně nejlepší pneumatiky, drží si však vysoký standard za relativně nízkou cenu.


  Våre Gjennomsnittlig vurdering: 10.667 ze 20 ()
  Gjennomsnittlig vurdering dekktester.com
  -->
  TOPlist